• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 185 m2
  • Kati: 1

Okazion !!! Shitet super apartament 4+1 tek "Libri Universitar". Apartamenti ndodhet në katin e I-rë të një pallati të ri, me një siperfaqe totale prej 215 m2 dhe e brëndshme 185 m2. Është I organizuar në 5 ambjente të ndryshme, dy tualete dhe një ballkon.Apartamenti mund të përdoret për biznes ose për banim, duke qenë se ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronësie.
Cmimi 250.000 euro
Cmimi/m2 - 1162

ID : PRO3050
Adresa: Libri Universitare
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:250,000 €
Sipërfaqja: 185 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 3+1ne shitje ne "Unazen e Re", te kompleksi "Green City".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
145,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127.4 m2

Apartament 2+1+2 ne shitje në ‘’Don Bosko’’

Tirana, Don Bosko
128,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 128 m2

Super dubleks ne shitje tek “Tirana Golden Park”, perballë "Spitalit Amerikan 3"

Tirana, Misto Mame
85,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2