• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 me qera tek "Fusha e Aviacionit" Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri banimi të sapopërfunduar, I cili të ofron të gjitha facilitetet. Apartamenti ka një sipërfaqe rreth 100 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe një tualat tjetër. një ballkon dhe një korridor. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri. Apartamenti është I sapomobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Çmimi: 400 euro/muaj

ID : PRO3048
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament modern tek "Fusha e Avicaionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
1,000 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 153 m2

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Simacom”.

Tirana, Fusha e Aviacionit
300 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi "Green City".

Tirana, Fusha e Aviacionit
270 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2