• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera ambient per zyra në fillim të " Rrugës Elbasanit". Ambienti ka një siperfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri. Organizohet në tre ambjente te vecanta, një tualet dhe një ballkon. Ambienti i ploteson te gjitha kushtet për një zyrë të këndshme dhe të pëlqyeshme gjatë punës. Cmimi 1000 euro/muaj neto

ID : PRO3030
Adresa: Tek Parlamenti
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet super ambient per zyra me qira pranë ''Rrugës Elbasanit''.

Tirana, Rruga e Elbasanit
850 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qera dyqan tek Galleria.

Tirana, Rruga e Elbasanit
800 € / Muaj
Dhoma: 1 Sipërfaqja: 44 m2

Jepet ambient shërbimi me qira në rrugën e "Elbasanit"

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,200 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 122 m2