• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 82 m2
  • Kati: 4

Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të frekuentuara tek ‘’Komuna e Parisit’’. Apartamenti ka sipërfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet në katin e 4 të banimit të një pallati të ri me ashensore. Organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhinë, 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 2 ballkone. Ka orientimin nga Jugu.
Cmimi 400 euro/muaj.

ID : PRO2998
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 82 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Komuna Parisit, apartament 1+1 me qira

Tirana, Komuna e Parisit
500 € / Muaj
ID: PRO6760 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Komuna e Parisit, apartament 2+1 me qira

Tirana, Komuna e Parisit
800 € / Muaj
ID: PRO6680 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 4

Apartament 2+1+2 me qera te Komuna Parisit

Tirana, Komuna e Parisit
1,000 € / Muaj
ID: PRO6677 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2 Kati: 7