• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2
  • Kati: 8

Jepet me qira super apartament 2+1 nê Rrugën e Kavajës, prane qendres “ Globe”
Jepet me qira super apartament 2+1 nê Rrugën e Kavajës, prane qendres “Globe”. Apartamenti ndodhet në katin e 8 te nje pallati 11 katesh , me një sipërfaqe prej 105 m2 të organizuar, në nje ambient ndenje dhe gatimi te madh me ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, me shume drite gjate tere dites, pasi te gjitha dhomat kane orientim nga jugu, me punime teper cilesore si pallat. Apartment ndodhet ne pallat te ri , është i mobiluar me shumë shije dhe ngjyra, me të gjitha pajisjet e duhura dhe moderne. Cmimi 400 euro /muaj

ID : PRO2958
Adresa: Rruga Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga e Kavajës’’ pranë “Pallatit me Shigjeta”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
280 € / Muaj
ID: PRO4065 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2