• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 4

Jepet me qira 1+1 përballë Universitetit Katolik ‘’Zoja e Këshillit të Mirë’’. Apartamenti është I organizuar në ambjent ndenje dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, një ballkon. Ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 60m2. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëhore, me pajisje terësisht të reja, pozicionohet ne një vënd strategjik, përballë fakultetit, me dalje direkte në rrugën nacionale dhe pranë stacionit të autobuzit.
Cmimi 320 euro/muaj

ID : PRO2950
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:320 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut te Zi”

Tirana, Prane Zogut te Zi
350 € / Muaj
ID: PRO4129 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2

Apartament 3+1 me qira pranë "Zogut te Zi"

Tirana, Prane Zogut te Zi
1,500 € / Muaj
ID: PRO4112 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Jepet me qira apartament 2+1 tek në rrugën e Durrësit.

Tirana, Prane Zogut te Zi
320 € / Muaj
ID: PRO2647 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2