• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 3

Jepet me Qira Super Apartament 2+1 pranë TVSH.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2,

I organizuar në një ambient të bollshëm ndenje së bashku me kuzhinën, 2 dhoma gjumi, nga të cilat njëra është matrimoniale që ka edhe një tualet më vete, dhe një tualet tjetër edhe dy ballkon.

Gjithashtu apartamenti është i mobiluar në mënyrë shumë të mirë dhe cilësore me të gjitha kushtet e nevojshme, dhe pajisje elektro-shtëpiake .

Nricimi i apartamentit eshte shume i mire të ofron një ndricim të mirë natyral.

Ndodhet në katin e III-të të një pallati të mirëadministruar, me ashensor .

Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, dhe eshte 5 minuta larg qendres.

Cmimi 600 euro/muaj perfshire nje post parkimi

ID : PRO2912
Adresa: Rruga Themistokli Germenji
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë TVSH-së
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 pranë TVSh-së në Rr. "Themistokli Gërmenji".

Tirana, Pranë TVSH-së
700 € / Muaj
ID: PRO2236 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet me qera apartament I mobiluar 1+1 , pranë "Tvsh", Tiranë.

Tirana, Pranë TVSH-së
450 € / Muaj
ID: PRO2091 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2

Jepet me qira apartament 1+1 pranë TVSH-së

Tirana, Pranë TVSH-së
500 € / Muaj
ID: PRO1182 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2