• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Kavajës’’. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një pallat të ri me ashensor, tepër cilësor, në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës.Ka një sipërfaqe prej 100 m2, dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi një tualet dhe një ballkon të madh. Jepet totalisht I mobiluar. Për më shumë detaje kontaktoni Albanën në numrin +355 69 524 9139
Çmimi: 350 euro/muaj.

ID : PRO2834
Adresa: rruga e kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e kavajes
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Google Maps

Prona të ngjashme

Super apartament 2+1 me qira te “Square 21”

Tirana, Rruga e Kavajes
1,200 € / Muaj
ID: PRO4304 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Jepet apartament 2+1 me qira prane qendrës Globe.

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
300 € / Muaj
ID: PRO2923 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 me qira te Rruga e Kavajës

Tirana, Rruga e Kavajes
350 € / Muaj
ID: PRO1024 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 94 m2