• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 128 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament 2+1 pranë Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet në një pallati te ri, me nje siperfaqe 128m2. Është I organizuar në: dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një tualet. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës. . Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi: 780€\\m2 Cmimi total 100.000 euro.

ID : PRO2784
Adresa: kopshti botanik
Qyteti: Tirana
Zona: Kopshti Botanik
Cmimi:100,000 €
Sipërfaqja: 128 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 pranë Kopshtit Botanik

Tirana, Kopshti Botanik
81,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Shitet dhe jepet me qira apartament 2+1 pranë Kopshtit Botanik

Tirana, Kopshti Botanik
110,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 89 m2

Shitet apartament 2+1 pranë Kopshtit Botanik

Tirana, Kopshti Botanik
170,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2