• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 1

Shitet shtepi private nje kateshe 2+1 prane Gjimnazit "Myslym Shima", Yzberisht. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 + oborr 100 m2.Ka mundesi invesimi edhe per ndertimin e katit te dyte. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me ambjentin e gatimit, dy dhome gjumi, korridor, dy tualete dhe oborr. Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 6'500'000 leke

ID : PRO2767
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:53,300 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Super vilë në shitje në “Kamëz”

Tirana, Kamëz
Kontakto për cmimin
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 209 m2

Vile 2-katëshe ne shitje ne “Insitut”

Tirana, Insitut
320,000 €
Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 288 m2

Vilë 3-katëshe në shitje te “Kthesa e Kamzës”

Tirana, prane Casa Italia
250,000 €
Dhoma: 6 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 374 m2