• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 92 m2
  • Kati: 8

Shitet apartament 2+1 tek ''Rezidenca Kontakt''.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 91.5 m2 dhe neto 82 m2, ndodhet në katin e VIII-të, të një pallati të ri i pajisur me dy ashensor. Është I organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete. Mobilimi I apartamentit është në mënyrë bashkëkohore, ka dopjo xham, është e pajisur me grilla. Zona që ndodhet prona të ofron shumë facilitete . Apartamenti disponon certifikate pronesie, dhe shitet bosh.
Cmimi 92.000 euro

ID : PRO2760
Adresa: kompleksi kontakt
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:92,000 €
Sipërfaqja: 92 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Super OKAZION !! Shitet apartamenti 2+1 te Mozaiku i Tiranes, 21 Dhjetori!

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
67,500 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2

Apartament 2+1 ne shitje tek ''21 Dhjetori''

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
143,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2

Shitet apartament 2+1 tek “21 dhjetori”.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
120,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2