• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 5

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi “PANORAMA” . Kompleksi të ofron ambiente të ndryshme tregtare dhe argëtuese, ku pëmendim qendër biznesi, hotel, dyqane, restorante, piceri, si dhe nje lulishte të gjelberuar, me shumëllojshmeri lulesh, shatërvan dhe stola, që krijojne në terësi një ambjent me të vertetë relaksues. Kompleksi të ofron dhe ambient parkimi. Ndodhet prane Unazës së Tiranës, në rr. “Panorama” dhe më pranë shkollës së mesme teknike “Harry Fultz”. Vendodhja e pershtatshme gjeografike brenda Unazës së Tiranës, shumë pak metra larg Blv. “Zogu I”, lidhja e tij direkt me Unazen, ndihmon qe ky kompleks banimi dhe tregtimi të kënaqë kërkesat e klientëve. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është totalisht I mobiluar. Organizohet në një ambient ndenjie dhe një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet. Ndodhet në kat të V-stë të godinës.
Cmimi 450 euro/muaj

ID : PRO2733
Adresa: prane Harry Fultz
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Asim Vokshi"
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 pranë rr. "Asim Vokshi" prane "Ring Center", Tirane.

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO1557 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2