• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 405 m2
  • Kati: 1

Shitet vile e ndare ne dy triplexe në "Mjull-Bathore"

Shitet vile e ndarene dy triplexe në Mjull-Bathore, pranë “Natyrës së Qetë”

Vila ndodhet një një zonë të qete dhe me pamje piktorekse, shumë pranë TEG-ut, me roje dhe kamera sigurie.

E mobiluar në mënyrë moderne.

E organizuar në një sipërfaqe totale 405 m2 tokë nga të cilat 360 m2 janë të cilësuara si truall në certifikatë.

Njolla e ndërtimit është 119.2 më dhe sipërfaqe e ndërtimit është 606.8 m2.

Disponon certifikatë pronësie.

Cmimi i shitjes 360.000 euro

ID : PRO2719
Adresa: Mjull-Bathore
Qyteti: Tirana
Zona: Mjull - Bathore
Cmimi:360,000 €
Sipërfaqja: 405 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3
Kati: 1
Google Maps