• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 30 m2
  • Kati: 2

Zyrë me qira në rrugën “Myslym Shyri”, tek ‘Gjykata e Lartë’

Zyra me një sipëqrfaqe prej 30 m2

Eshtë e organizuar në një hapësirë dhe një tualet

Pozicionohet në katin e II-të të një ndërtimi të ri shumë cilësor,

Ndodhet në një ndër rrugët kryesore të Tiranës dhe shumë pranë qendrës.

Cmimi 30 000 lek/muaj

ID : PRO2716
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 30 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qira zyra në ''Myslym Shyr''.

Tirana,
1,000 € / Muaj
ID: PRO3687 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 170 m2

Jepet ambjent për zyra në ''Myslym Shyri''.

Tirana,
300 € / Muaj
ID: PRO3619 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Jepet me qira zyrë pranë ''Myslym Shyrit''.

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO3277 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2