• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 në të Rr. “Don Bosko”
Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, përballë “Vizion Plus”.
Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë matrimoniale me tualetin e saj dhe një dhomë për fëmijë, një tualet, nje depo te vogël, korridor dhe dy ballkone.
Ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Ofrohet edhe parkim në godinë.
Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO2697
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2