• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 85 m2
  • Kati: 4

Jepet me qira apartament 2+1 në fillim të Rr. “Don Bosko”
Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, ne fillim te rrugës “Don Bosko”.
Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon te madh me pamje panoramike.
Ndodhet në katin e IV-ntë të një ndërtimi të ri, shumë cilësor.
Apartamenti është i sapo mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO2693
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO4340 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
370 € / Muaj
ID: PRO4329 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 me qira në ‘’Don Bosko’’ tek “Fiori di Bosko”

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4297 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 95 m2