• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 9

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi “PANORAMA” .Kompleksi të ofron ambiente të ndryshme tregtare dhe argëtuese, ku pëmendim qendër biznesi, hotel, dyqane, restorante, piceri, si dhe nje lulishte të gjelberuar, me shumëllojshmeri lulesh, shatërvan dhe stola, që krijojne në terësi një ambjent me të vertetë relaksues. Kompleksi të ofron dhe ambient parkimi. Ndodhet prane Unazës së Tiranës, në rr. “Panorama” dhe më pranë shkollës së mesme teknike “Harry Fultz”. Vendodhja e pershtatshme gjeografike brenda Unazës së Tiranës, shumë pak metra larg Blv. “Zogu I”, lidhja e tij direkt me Unazen, ndihmon qe ky kompleks banimi dhe tregtimi të kënaqë kërkesat e klientëve. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është totalisht I mobiluar. Organizohet në një ambient ndenjie dhe një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe një ballkon. Ndodhet në kat të IX-të të godinës.
Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO2679
Adresa: rruga Panorama
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë "Harry Fultz"
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 9

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 pranë " Harry Futzit ".

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO2043 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114 m2