• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 4

Jepet me qira apartament 2+1 në rrugën e Durrësit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një dhomë ndenjeje të veccuar nga ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, një tualet, ballkon, korridor. Ndodhet në katin e IV-të një pallati ekzistues 5 katësh. Apartamenti është i kompletuar dhe i pajisur me kondicioner. Orientimi, nga jugu.
Cmimi 380 mije leke (320 euro)

ID : PRO2647
Adresa: Rruga e Durresit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:320 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO1549 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 170 m2

Apartament 2+1 me qira të Zogu i zi

Tirana, Pranë Zogut të Zi
500 € / Muaj
ID: PRO2134 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Jepet me qera super apartament 1+1 tek ‘’Ring Center’’.

Tirana, Prane Zogut te Zi
500 € / Muaj
ID: PRO3426 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2