• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 156 m2
  • Kati: 3

Shitet ose jepet me qera dubleks brenda rezidencës "Kodra e Diellit",
Shitet ose jepet me qera dubleks brenda rezidencës "Kodra e Diellit", larg zhurmave dhe ajrit te ndotur të qytetit. Dubleksi ka një sipërfaqe totale prej 155.5 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe një ambjent të vecantë ngrënie, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe tre ballkone, shkallë të brëndshme druri.
Apartamenti ka një arredim bashkohor dhe ka dritë të bollshme natyrale, me të gjitha paisjet e zgjedhura me shumë kujdes, me oxhak fuksional dhe me ngrohje me kaldajë.
Dubleksi ndodhet në një nga rezidencat më të njohura dhe më të kërkuara në kryeqytet, në katin e 3, 4.
Cmimi për shitje: 210000 euro
Cmimi per qira 1500 euro

ID : PRO2611
Adresa: kodra e diellit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:210,000 €
Sipërfaqja: 156 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet dubleks aktualisht pranë rezidences Kodra e Diellit,3+1

Tirana, Kodra e Diellit
195,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 145 m2