• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 50 m2
  • Kati: 7

Jepet me qera apartament garzoniere te “Condor Center” në rrugën e Kavajës. Apartamenti ka një sip[ërfaqe prej 50 m2 dhe është I gjithi I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komode. Të gjitha pajisjet shtepiake janë të reja. Ndodhet në katin e VII-të.
Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO2603
Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajës
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 50 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Kavajës”

Tirana, Rruga e Kavajes
450 € / Muaj
ID: PRO4069 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2

Apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga e Kavajës’’ pranë “Pallatit me Shigjeta”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
280 € / Muaj
ID: PRO4065 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
300 € / Muaj
ID: PRO4052 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2