• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 38 m2

Jepet me qera ambient biznesi pranë shkollës "Vasil Shanto"
Ambienti ka një sipërfaqe 38m2 në rrugën "Jusuf Vrioni" pranë bllokut "Vasil Shato"
Ambienti ndodhet në katin përdhe të një objekti të ri, i pajisur me kamera sigurie.
Përbëhet nga një ambjent të madh, i cili ka sistem aspirimi dhe kondicionimi, ndriçim me spote dhe një tualet.
Mund të përdoret për zyrë, shërbime të ndryshme etj

Çmimi 400 euro/muaj pa përfshirë tatimin në burim.

ID : PRO2564
Adresa: Jusuf Vrioni
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 38 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Ambient me qira te “Rruga e Bogdaneve”

Tirana, Rruga e Bogdanëve
900 € / Muaj
Tualetet: 1 Sipërfaqja: 88 m2

Podrum me qera në “Rrugen e Durresit”

Tirana, Rruga e Durresit
600 € / Muaj
Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Ambjent biznesi me qera pranë “Stadiumit Dinamo”

Tirana, Prane stadiumit Dinamo
750 € / Muaj
Tualetet: 1 Sipërfaqja: 88 m2