• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 5

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 83.41 m2 dhe 75.41 m2 neto.
Apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, korridor dhe një ballkon.
Ndodhet në kate të ndryshme të një objekti të ri, I cili është në fazë ndërtimi.
Cmimi 850 euro/m2
Cmimi total 70 900 euro

ID : PRO2527
Adresa: Rruga 5 Maji
Qyteti: Tirana
Zona: Medrese
Cmimi:70,900 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane “Medresese”

Tirana, Medrese
75,000 €
ID: PRO4299 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Apartament 2+1 ne shitje prane “Medresese”

Tirana, Medrese
75,000 €
ID: PRO4298 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 Maji", pranë "Medresesë"

Tirana, Medrese
69,950 €
ID: PRO2526 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 82 m2