• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 82 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 Maji", pranë "Medresesë"
Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 82.29 m2 dhe 73.41 m2 neto.
Apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet, një ballkon dhe korridor.
Ndodhet në kate të ndryshme të një objekti të ri, I cili është në fazë ndërtimi.
Cmimi 850 euro/m2
Cmimi total 69 950 euro

ID : PRO2526
Adresa: Rruga 5 Maji
Qyteti: Tirana
Zona: Medrese
Cmimi:69,950 €
Sipërfaqja: 82 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane “Medresese”

Tirana, Medrese
75,000 €
ID: PRO4299 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Apartament 2+1 ne shitje prane “Medresese”

Tirana, Medrese
75,000 €
ID: PRO4298 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 Maji", pranë "Medresesë"

Tirana, Medrese
70,900 €
ID: PRO2527 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2