• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera apartament 3+1 tek kompleksi "Magnet"
Jepet me qera apartament 3+1 në rrugën "Frosina Plaku" në kompleksin "Magnet". Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2, dhe është e pamobiluar. Apartamenti është i organizuar në ambjentin e ndenjes me vete nga ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe dy tualete. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri 9 katësh. Apartamenti është i përshtatshëm për zyra.
Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO2498
Adresa: Rruga Frosina Plaku
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2

Jepet me qera apartament i mobiluar me gjithe garazhd, ne fillim te rruges Myslym Shyri.

Tirana, Rr. "Myslym Shyri"
700 € / Muaj
ID: PRO1613 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 2+1+2 me qira pranë “Kompleksit Panorama”

Tirana, Rr. "Asim Vokshi"
600 € / Muaj
ID: PRO4106 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 98 m2