• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 4
  • 170 m2
  • Kati: 4

Jepet me qera, apartament dubleks në zonen e "Ish Bllokut" Jepet me qera dubleks me sipërfaqe totale 170 m2 të brendshme. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe një ambjent të vecantë ngrënie, tre dhoma gjumi, katër tualete dhe një ballkon, shkallë të brëndeshme druri. Apartamenti ka një arredim bashkohor, dhe ka dritë të bollshme natyrale, me të gjitha paisjet e zgjedhura me shumë kujdes, me dy oxhaqe funksionale, me dyer dhe dritare druri ,me termoizolim. Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues italian, I rikonstruktuar komplet me punime cilësore, buzë rruge në katin e 4-5-të, me shkallë të lehta në ngjitje me sheshpushim. Apartamenti nuk është dhënë më pare me qera. Apartamenti lirohet ne fund te muajit nentor Çmimi: 800 euro/muaj perfshire dhe taksat

ID : PRO2433
Adresa: Rruga Vaso Pasha
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 170 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 4
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera duplex ne zonen e Ish Bllokut

Tirana, Bllok
800 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2