• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 5

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Pazari i Ri".
Jepet me qera apartament 1+1 tek "Pazari i Ri". Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80m2 dhe eshte i ndarë në një ambjent të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në pallat të ri, kati i V-të, me ashensor dhe totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Bashkë me apartamentin ofrohet edhe një vend parkim sipas dëshirës me çmimin 70 euro/muaj.

ID : PRO2400
Adresa: Rruga Hoxha Tahsin
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Pazarit të Ri
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në ‘’Rrugën Tefta Tashko Koco’’

Tirana, Prane Pazarit të Ri
400 € / Muaj
ID: PRO3523 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2

Jepet me qira duplex super luks

Tirana, Prane Pazarit të Ri
1,750 € / Muaj
ID: PRO2066 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 310 m2