• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 85 m2
  • Kati: 5

Jepet me qira apartament 2+1 për zyra në rrugën Myslym Shyri kryqëzim me Blv Gjergj Fishta.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 85 m2, të organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të madh, dy dhoma gjumi, korridor, një tualet dhe një ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë, lokacion tepër perfekt, mundësi parkimi, zonë tepër e kërkuar.
Apartamenti është shfrytëzuar për zyra gjatë gjithë kohës.
Apartamenti mund të shfrytëzohet për zyra ose dhe banim.
Cmimi 450 euro/muaj.

ID : PRO2377
Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Jepet me qira zyra në ''Myslym Shyr''.

Tirana,
1,000 € / Muaj
ID: PRO3687 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 170 m2

Jepet ambjent për zyra në ''Myslym Shyri''.

Tirana,
300 € / Muaj
ID: PRO3619 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Jepet me qira zyrë pranë ''Myslym Shyrit''.

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO3277 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2