• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 1

Ndodhet në katin e I –rë të një pallati të ri ka një lartësi 6 m2 me një fasadë xhami,dhe një tualet. Është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Dyqani është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 75000 /euro

ID : PRO2351
Adresa: Rruga Teodor Keko
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Shitet ambjent komercial me cmim OKAZION në ‘’Astir’’

Tirana, Unaza e Re, Astiri
Kontakto për cmimin
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 46 m2

Shitet dyqan tek "Pallati San Tara" në Astir, me hipotekë.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
22,000 €
Dhoma: 1 Sipërfaqja: 20 m2