• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 600 m2
  • Kati: 2

Jepet me me qIra ambient për biznes me sipërfaqe 400m2 ne Rr. "5 Maji prane Concord center " Ambienti është në katin e II-të të një pallati te ri.
Ambienti mund te sherbeje për funksione te ndryshme, si aktivitet biznesi , klinikë, dentare,call center aktivitete te tjera biznesi perfshirë dhe parking.
Cmimi 1500 euro /muaj.

ID : PRO2350
Adresa: Rruga 5 Maji
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:1,500 €
Sipërfaqja: 600 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet zyrë me qira në ‘'Bulevardin Zhan D'ark" prane shkolles " Ismail Qemali"

Tirana, Rruga Ismail Qemali
500 € / Muaj
Dhoma: 4 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2

Zyrë me qira në ‘’Rrugën e Barrikadave’’

Tirana, Rruga e Barrikadave
300 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Jepet me qira ambjent për zyra në zonën e ‘’Bllokut’’

Tirana, Bllok
425 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2