• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 7

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevard " Bajram Curri". Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, me cilesi teper te mire.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje matrimoniale, dhome femijesh me dy krevate tek, dy ballkone me pamje teper te bukur te qendres se qytetit dhe dy ballkone, njeri me vakse tjetri me kabine.
Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar me mobilje teper te mira dhe cilesore.
Cmimi 750 euro/muaj.

ID : PRO2215
Adresa: Rruga Donika Kastrioti
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi Bajram Curri
Cmimi:750 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
250 € / Muaj
ID: PRO3979 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 45 m2

Apartament 1+1 me qera ne "Rugen e Elbasanit"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
350 € / Muaj
ID: PRO3285 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
300 € / Muaj
ID: PRO2224 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2