• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 122 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira ambient shërbimi në një zonë shumë të aksesueshme, pranë fakultetit Ekonomik dhe parkut te liqenit të Tiranës. Godina është e e sapopërfunduar, me standarte europiane të tëknologjisë së ndërtimit si termoizolim, etj. Ambienti ka një sipërfaqe prej 122m2 , I ndarë në tre hapësira, dy tualete dhe dy ballkone. Ambienti është I orientuar nga rruga kryesore. Ka fasada xhami për reklamim të biznesit. Ambienti mund të shërbejë për zyra, laborator klinikë, call center ose cdo lloj aktiviteti tjetër. Disponon dhe një post parkimi në katin -1 te godinës. Çmimi 1200 euro/muaj

ID : PRO2209
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 122 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet super ambient per zyra me qira pranë ''Rrugës Elbasanit''.

Tirana, Rruga e Elbasanit
850 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qera ambient per zyra në fillim të "Rrugës Elbasanit".

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet me qera dyqan tek Galleria.

Tirana, Rruga e Elbasanit
800 € / Muaj
Dhoma: 1 Sipërfaqja: 44 m2