• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 160 m2
  • Kati: 2

Jepet vile me qera pranë Ambasadës Amerikane.
Jepet me qera vilë dy katëshe e mobiluar lluks në rrugën e Ali Visha . Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie me vetratë xhami që shikon kopshtin plot gjelbërim, dhe ambientin e gatimit super lluks me cdo paisje të nevojshme të blerë së fundmi, me ambjentin e ngrënies , një dhomë dhe një tualet , kurse në katin e parë, dy dhoma gjumi një tualet dhe një ballkon. Vila eshte totalisht e mobiluar me shumë kujdes me të gjitha orenditë e nevojshme, buzë rruge me një post parkimi. Nuk mungon ndricimi I bollshëm, arkitektura fleksibel në interior, moderne dhe mjaft e ngrohtë.
Çmimi: 1500 euro/muaj I diskutueshëm.

ID : PRO2190
Adresa: rruga Ali VISHA,
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Drejtorise se Higjienes
Cmimi:1,500 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2
Google Maps