• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 132 m2
  • Kati: 1

Shitet Vilë 2-kateshe me sipërfaqe trualli 198 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 132 m2. Kati I parë I vilës është e organizuar në një dhomë ndenje dhe gatim më vete dhe një tualet. Kati I dytë lidhet me shkallë të brëndshme dhe ka një dhom gjumi, një tuale dhe një ballkon me pamje nga deti.
Vila ka një distance prej 50 m nga deti me një pamje fantastike ku mund te shijosh perëndimin e djellit, zhurmën e dallgëve dhe gjelbërimin e oborrit.
Vila është ndërtuar vitet e fundit dhe me punime shumë cilësore, me paisjet e nevojshme e arreduar me shumë shije.
Vlia është në proces hipotekimi.
Çmimi 400 000 euro

ID : PRO2173
Adresa: Rruga Dhermi
Qyteti: Dhermi
Zona:
Cmimi:400,000 €
Sipërfaqja: 132 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Super Vile me 6 apartamente per shitje prane UET. Mundesi shume e mire Investimi !!

Tirana, Pranë Spitalit "Nënë Tereza"
325,000 €
ID: PRO4122 Dhoma: 7 Tualetet: 6 Sipërfaqja: 435 m2

Vile në shitje ne nje kompleks vilash ne “Peze te Vogel”

Tirana, Peze e vogel
350,000 €
ID: PRO4075 Dhoma: 3 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 400 m2

Shtëpi private në shitje në “Laprakë”

Tirana, Laprake
115,000 €
ID: PRO4020 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2