• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 45 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 1+1 te Shkembi I Kavajes,Golem
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 45 m2 ne Shkembin e Kavajes ne brezin e dyte te pallateve.
Apartamenti eshte I organizuar ne nje dhome gjumi,nje ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket,tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pese katesh dhe eshte I orientuar nga lindja
Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 23 000 euro

ID : PRO2063
Adresa: shkembi i kavajes
Qyteti: Golem
Zona: Shkembi i Kavajes
Cmimi:23,000 €
Sipërfaqja: 45 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 ne Malin e Robit.

Golem, Shkembi i Kavajes
40,000 €
ID: PRO3726 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53 m2

Shitet apartament 2+1 te shkëmbi I "Kavajës"

Golem, Shkembi i Kavajes
109,400 €
ID: PRO389 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 137 m2

Shitet apartament 1+1 te shkëmbi I "Kavajës"

Golem, Shkembi i Kavajes
50,274 €
ID: PRO390 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 66 m2