• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 ne Golem
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 70 m2 ne plazhin e Golemit. Ndodhet ne brezin e dyte, pak minuta larg detit.
Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket,tualet dhe ballkon dhe mund te mobilohet sipas deshires.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe me punime teper cilesore dhe i orientuar nga jug-lindja.
Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie
Cmimi 800 euro/m2
Cmimi total 56 000 euro.

ID : PRO2016
Adresa: golem
Qyteti: Golem
Zona: Golem
Cmimi:56,000 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament ne shitje 2+1 tek Resorti ''San Pietro'' ne ''Gjirin e Lalzit''.

Durrës, Golem
125,875 €
ID: PRO3815 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2

OKAZION, Shitet apartament 1+1 në Golem në Durrës.

Golem, Golem
26,000 €
ID: PRO3427 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Golemit.

Golem, Golem
41,000 €
ID: PRO2035 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2