• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 137 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 3+1 pranë Piazzes

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ne nje nga zonat e qeta te qytetit.
Pallati ka nje lidhje midin Piazzes dhe rruges Fortuz.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamneti eshte gjysem i mobiluar, duke e bere te mundur zgjedhjen e klientit per mobiljet sipas deshire se secilit.
Pronaret sipas kerkeses e mobilojne apartamentin.

Cmimi 500 euro/muaj.

ID : PRO1963
Adresa: Piazza
Qyteti: Tirana
Zona: ne qender prane Piaces
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 137 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira tek "Piaca"

Tirana, ne qender prane Piaces
330 € / Muaj
ID: PRO4039 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Piazza”

Tirana, ne qender prane Piaces
400 € / Muaj
ID: PRO2494 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2

Jepet apartament me qira 2+1 te Piazza

Tirana, Rr. "Sulejman Pasha"
380 € / Muaj
ID: PRO477 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2