• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 6

Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën \'\'Don Bosko\'\'. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe është i organizuar në: një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, ku njëra dhomë ka edhe garderobë, verande me nje sperfaqe prej 80 m2, dy tualete dhe një depo. Apartamenti është I mobiluar dhe I pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Zona që ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta si: farmaci, shkolla, markete etj.
Cmimi 380 euro/muaj

ID : PRO1962
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:380 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2