• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 2

Gazoniere duplex me qira ne rrugen e “Myslym Shyrit”

Jepet me qera gazoniere duplex shume prane qendres se Tiranes.

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54 m2 plus 22m2 pjesa lart.

Duplex ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri

Eshtë i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me te gjitha orendite e nevojshme

Stili i apartamentit mundëson një jetë të qetë dhe komode.

Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO1956
Adresa: myslym shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament unik me qira në Qendrën e Tiranës

Tirana,
700 € / Muaj
ID: PRO2328 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Myslym Shyri"

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO1859 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit"

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1743 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2