• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 330 m2

Jepet me qera Vile prane TEG, në një kompleks rezidencial
Vila ndodhet në një në një kompleks rezidencial në periferi të Tiranës, 7 km larg nga qëndra e saj.
Në një zonë piktoreske larg nga zhurmat dhe me ajër të pastër e rrethuar nga gjelbërimi, ku qetesia ,relaksi, natyra, gjelbërimi dhe cdo gjë tjeter fal kënaqësinëe të jetuarit aty.
Vila është ndërtim i ri i mobiluar në mënyre moderne dhe bashkëkohore me te gjitha pajisjet e duhura, me sistem ngrohje qëndrore me sipërfaqe totale ndërtim 330 m2.
Vila është tre katëshe + podrum e organizuar në dy kate, papafingo dhe garazh të mbyllur për tre makina.
Kati i -1: Është I organizuar në një ambient ndenje dhe ngrënie, një ambjent ndihmës, një tualet I madh së bashku me lavanderinë, dhe garazhi I mbyllur për tre makina.
Kati i përdhe: Është I organizuar në një ambient gatimi dhe ngrënie të përbashket me oxhak dhe vinotekë ku largohesh nga rutina e përditshme per tu relaksuar e shijuar qetesinë me pamje nga gjelbërimi i viles .
Kati i I-re: Është I organizuar në një dhomë gjumi matrimoniale me një tualet brenda dhomës, dy dhoma gjumi fëmijesh, një tualet I përbashkët, dhe dy veranda të cilat kanë një pamje te mrekullueshme.
Papafingo : Është e organizuar në një ambient ndenjie, dhe dy veranda me pamje nga TEG-u dhe autostrada Tr-Elb, të cilat të ofrojnë një pamje shumë të bukur.

Cmimi 3000 euro/muaj përfshirë dhe taksat

ID : PRO1912
Adresa: teg
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Teg
Cmimi:3,000 €
Sipërfaqja: 330 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qira vilë pranë TEG-ut

Tirana, Prane Teg
2,500 € / Muaj
ID: PRO1047 Dhoma: 7 Tualetet: 6 Sipërfaqja: 2500 m2

Jepet vilë me qera tek Colombo 2, pranë TEG.

Tirana, Prane Teg
2,300 € / Muaj
ID: PRO3436 Dhoma: 4 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 274 m2

Vile 2-kateshe me qera në Long Hill''.

Tirana, Prane Teg
2,500 € / Muaj
ID: PRO3363 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 205 m2