• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira në Rrugën ''Him Kolli''

Apartamenti ka një sipërfaqe 148 m2

Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor, i cili eshte i pajisur me kamera sigurie dhe roje.

Eshtë i organizuar në një ambjent ndenje, ambient gatimi dhe ndenje më vete, nje dhome matrimonial eme tualetin e saj dhe nje dhome per femijet, si dhe nje tualet tjeter.

I mobiluar me të gjitha mobiljet moderne dhe pajisjet e duhura për një jetesë komode.

Disponon post parkim

Cmimi i qirasë 1200 euro/muaj

ID : PRO1905
Adresa: Rruga
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Him Kolli
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në rrugën "Him Kolli"

Tirana, Rruga Him Kolli
550 € / Muaj
ID: PRO2779 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2 Kati: 3

Jepet me qira kati i III-të i nje vile ne rrugen”Him Kolli”

Tirana, Rruga Him Kolli
500 € / Muaj
ID: PRO3929 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 3