• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 85 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Myslym Shyri"
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme në Rr. "Myslym Shyri", pranë karburantit "Gulf". Apartamenti është i organizuar në një kuzhinë gatimi, një ambjent ndenjie më vete, dy dhoma gjumi, tualet dhe korridor. Ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues.
Apartamenti ka dritë natyrale dhe është totalisht i mobiluar dhe cdo dhomë është e pajisur me kondicioner.
Cmimi 400 euro

ID : PRO1859
Adresa: rr myslym shyri
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 4+1 me qera në “Laprakë”

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO4130 Dhoma: 4 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut te Zi”

Tirana, Prane Zogut te Zi
350 € / Muaj
ID: PRO4129 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2

Super apartament 2+1 te “Kompleksi Magnet”

Tirana, Rr. "Artan Lenja"
500 € / Muaj
ID: PRO4128 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2