Neris Haxhiu

Neris Haxhiu

Konsulent Imobiliar

Telefon : 355695442661

Email : [email protected]

Pronat e mia

Jepet me qera zyre lluksoze te Komuna e Parisit me gjithe garazhd te perfshire ne cmim.

Tirana, Komuna e Parisit
320 € / Muaj
ID: PRO1629 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 46 m2

Shitet ose jepet me qera dyqan në rrethrrotullimin e "Zogut te Zi"

Tirana, Pranë Zogut të Zi
330 € / Muaj
ID: PRO1609 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Shitet ose jepet me qera dyqan në rrethrrotullimin e "Zogut te Zi"

Tirana, Pranë Zogut të Zi
110,000 €
ID: PRO1608 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet me qera 2+1 pas juridikut e mobiluar lluks.

Tirana, Prane Juridikut
1,300 € / Muaj
ID: PRO1584 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Jepet me qera zyre e mobiluar e ndare ne dy ambjente dhe nje tualet, ne Zonen e " Ish Bllokut" Tirane.

Tirana, Bllok
1,500 € / Muaj
ID: PRO1573 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet me qera ambjent per pub I pamobiluar ne Zonen e " Ish Bllokut" Tirane.

Tirana, Bllok
2,000 € / Muaj
ID: PRO1575 Dhoma: 1 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 240 m2

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e "ish Bllokut" tek " Libri Universitar" Tirane.

Tirana, Bllok
650 € / Muaj
ID: PRO1565 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 175 m2

Jepet me qera zyre e mobiluar e ndare ne dy ambjente dhe nje tualet, ne Zonen e " Ish Bllokut" Tirane.

Tirana, Bllok
1,650 € / Muaj
ID: PRO1564 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet me qera apartament 2+1 pranë rr. "Asim Vokshi" prane "Ring Center", Tirane.

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO1557 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2

Apartament 3+1 per shitje ne " Kompleksin Magnet"

Tirana,
600 € / Muaj
ID: PRO1527 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 138 m2

Apartament 3+1 per shitje ne “ Kompleksin Magnet”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
135,000 €
ID: PRO1526 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 138 m2

Apartament 2+1 me qera pranë" Bulevardi Zogu I Pare",Tirane.

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1517 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 121 m2