Neris Haxhiu

Neris Haxhiu

Konsulent Imobiliar

Telefon : 355695442661

Email : [email protected]liteproperties.al

Pronat e mia

Jepet me qera apartament 2+1 pranë " Zogut të Zi" pranë " Ring Center" Tiranë.

Tirana, Prane Zogut te Zi
600 € / Muaj
ID: PRO1871 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 145 m2

Shitet apartament 2+1 te" Fresku" prane restorant Qesaraka .

Tirana, Zona e Freskut
70,200 €
ID: PRO1869 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 1+1 me qera pranë “HARRY FULLTS”, Tirane.

Tirana, Pranë "Harry Fultz"
300 € / Muaj
ID: PRO1867 Dhoma: 1 Sipërfaqja: 74 m2

Ambient zyrash me qera pranë Qendrës

Tirana, Pranë Qendrës
11,250 € / Muaj
ID: PRO1851 Sipërfaqja: 450 m2

Apartament 2+1 me qera brënda në kompleksin "Kodra e Diellit" Tiranë.

Tirana,
450 € / Muaj
ID: PRO1827 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Jepet me qera zyre e pamobiluar, 100 m2 e ndare ne 3 ambjente dhe nje tualet, prane " Zogut te Zi" Tirane.

Tirana, Pranë Zogut të Zi
450 € / Muaj
ID: PRO1820 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet me qera ambjent bisnesi, 700 m2 pranë " Zogut të Zi" Tiranë .

Tirana, Pranë Zogut të Zi
6,000 € / Muaj
ID: PRO1821 Dhoma: 1 Sipërfaqja: 700 m2

Shitet apartament 2+1 prane" Liqenit" .

Tirana, te Liqeni
100,000 €
ID: PRO1800 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 98 m2

Shitet apartament 3+1 tek bulevardi "Bujram Curri" , Tirane.

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
80,000 €
ID: PRO1733 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 97 m2

Jepet me qera dyqan tek Shqiperia Sot, Tirane.

Tirana,
450 € / Muaj
ID: PRO1726 Dhoma: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet apartament 3+1 me qera pranë "Gardes se Republikes" Tirane.

Tirana, Prane Gardes
600 € / Muaj
ID: PRO1662 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2

Jepet apartament me qira pranë Radio Televizionit Shqiptar.

Tirana,
900 € / Muaj
ID: PRO1656 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2