- Camere da letto: 3
- Bagni: 2
- 140 m2
- Piano: 3
Shitet apartament 3+1 pranë Liqenit të Thatë
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 140 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri të sapopërfunduar me punime shumë cilësore.
Është i pajisur me dritare plastike dhe grila veneciane.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 850 euro/m2
ID : PRO1225
Indirizzo: Liqeni i thatë
Città: Tirana
Zona: Liqeni i Thatë
Prezzo:119,000 €
Superficie: 140 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 3
Proprietà simili
Vendita
Lake Side – Dry Lake, appartamento con due camere da letto in vendita
Tirana, Liqeni i Thate
230,240 €
ID: PRO9117
Camere: 2
Bagni: 2
Superficie: 414 m2
Piano: 4
Vendita
Tirana, Liqeni i Thate
219,520 €
ID: PRO9110
Camere: 2
Bagni: 2
Superficie: 137 m2
Piano: 6
Vendita
Liqeni i Thatë, appartamento con due camere da letto + posto auto in vendita
Tirana, Liqeni i Thate
384,900 €
ID: PRO8958
Camere: 2
Bagni: 1
Superficie: 123 m2
Piano: 6