• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 73 m2
  • Piano: 6

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 72.56 m2 dhe sipërfaqe neto prej 63.77 m2

Pozicionohet në katin e VI-të të një pallati në fazë ndërtimi (Karabina)

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe dy ballkon.

Apartamenti ndodhet shumë pranë detit

Mundësi shumë ë mirë investimi për airbnb

Cmimi i shitjes 980 euro/m2

Totali 73755 euro

ID : PRO6470
Indirizzo: Bonita Resort
Città: Durrës
Zona: Golem
Prezzo:73,755 €
Superficie: 73 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 6

Proprietà simili

Golem, apartament 1+1 në shitje

Durrës, Golem
67,870 €
ID: PRO6784 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 61.7 m2 Piano: 2

Golem, appartamento 1+1 in vendita

Durrës, Golem
81,070 €
ID: PRO6782 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 73.7 m2 Piano: 2

West Coast Golem, appartamento con una camera da letto in vendita

Golem, Golem
60,000 €
ID: PRO6745 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 52.11 m2 Piano: 2