• Camere da letto: 2
  • Bagni: 2
  • 127 m2
  • Piano: 2

Apartament 2+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 126.8 m2 dhe sipërfaqe neto 110.3 m2

Ndodhet në katin e II-të te objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale

Për ndërtimin e objektit janë përdoruar material tepër cilësore, teknologjia e fundit , fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente.

Cmimi i shitjes 1350 euro/m2

Totali 171180 euro

ID : PRO6273
Indirizzo: Bulevardi i Ri
Città: Tirana
Zona: Bulevardi i Ri
Prezzo:171,180 €
Superficie: 127 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 2
Piano: 2

Proprietà simili

Tirana Boulevard, appartamento con una camera da letto in vendita

Tirana, Bulevardi i Ri
206,000 €
ID: PRO6874 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 82.4 m2 Piano: 10

Complesso Petrela, appartamento con due camere da letto in vendita

Tirana, Bulevardi i Ri
Contattare per prezzo
ID: PRO6828 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 122.09 m2 Piano: 6

Bulevardi i Ri, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Bulevardi i Ri
107,100 €
ID: PRO6823 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 63 m2 Piano: 2