• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 127 m2
  • Floor: 2

Apartament 2+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 126.8 m2 dhe sipërfaqe neto 110.3 m2

Ndodhet në katin e II-të te objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale

Për ndërtimin e objektit janë përdoruar material tepër cilësore, teknologjia e fundit , fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente.

Cmimi i shitjes 1350 euro/m2

Totali 171180 euro

ID : PRO6273
Address: Bulevardi i Ri
City: Tirana
Zone: Bulevardi i Ri
Price:171,180 €
Area: 127 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 2

Similar Properties

Petrela complex, two bedroom apartment for sale

Tirana, Bulevardi i Ri
Contact for price
ID: PRO6828 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 122.09 m2 Floor: 6

Bulevardi i Ri, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Bulevardi i Ri
107,100 €
ID: PRO6823 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 63 m2 Floor: 2

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Novus” Bulevardi i Ri

Tirana, Bulevardi i Ri
193,120 €
ID: PRO6346 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 114 m2 Floor: 6