• Camere da letto: 2
  • Bagni: 2
  • 125.7 m2
  • Piano: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja)
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe apartamenti: 125.7m2
• Kati 1
• Orientim nga zgjatimi i Bulevardit të ri me Rrugën Jordan Misja
Organizim i brendshëm:
• Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinën
• 2 Dhomat e gjumit kuadratike edhe të bollshme
• 2 Tualetet ku njeri është në dhomën matrimoniale dhe tjetri është tualeti i përbashkët me dritare
• 1 Ballkon
• Cdo ambjent shpërndahet nëpërmjet korridorit
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i vitit 2023-2024 (në ndërtim e sipër)
• Vetrata dopio xham të mbushura me gaz argon që minimizojne cdo zhurmë apo grasi nga jashtë.
• Cilësi e lartë ndërtimi të nje standarti Europian.
• Fasada e ventiluar e pallatit që minimizon te nxehtin edhe të ftohtin nga jashtë
• Kubature shumë e rregullt
• Sistem ngrohje ftohje të shtrirë në cdo ambjent
• Sistem multistrad për ujin ku cdo linjë funksionon më vete

Zonë e preferuar për banim apo investim , pasi ofron të gjitha facilitetet.

ID : PRO6038
Indirizzo: Bulevardi i Ri
Città: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Prezzo:169,695 €
Superficie: 125.7 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 2
Piano: 1

Proprietà simili

Apartament 1+1 ne shitje, Jordan Misja

Tirana, Rruga Jordan Misja
38,000 €
ID: PRO4765 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 47 m2 Piano: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
172,935 €
ID: PRO6037 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 111 m2 Piano: 9

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
83,160 €
ID: PRO6036 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 53.4 m2 Piano: 4