• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 125.7 m2
  • Floor: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja)
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe apartamenti: 125.7m2
• Kati 1
• Orientim nga zgjatimi i Bulevardit të ri me Rrugën Jordan Misja
Organizim i brendshëm:
• Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinën
• 2 Dhomat e gjumit kuadratike edhe të bollshme
• 2 Tualetet ku njeri është në dhomën matrimoniale dhe tjetri është tualeti i përbashkët me dritare
• 1 Ballkon
• Cdo ambjent shpërndahet nëpërmjet korridorit
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i vitit 2023-2024 (në ndërtim e sipër)
• Vetrata dopio xham të mbushura me gaz argon që minimizojne cdo zhurmë apo grasi nga jashtë.
• Cilësi e lartë ndërtimi të nje standarti Europian.
• Fasada e ventiluar e pallatit që minimizon te nxehtin edhe të ftohtin nga jashtë
• Kubature shumë e rregullt
• Sistem ngrohje ftohje të shtrirë në cdo ambjent
• Sistem multistrad për ujin ku cdo linjë funksionon më vete

Zonë e preferuar për banim apo investim , pasi ofron të gjitha facilitetet.

ID : PRO6038
Address: Bulevardi i Ri
City: Tirana
Zone: Rruga Jordan Misja
Price:169,695 €
Area: 125.7 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 1

Similar Properties

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
172,935 €
ID: PRO6037 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 111 m2 Floor: 9

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
83,160 €
ID: PRO6036 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 53.4 m2 Floor: 4

Shitet apartament 3+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
211,140 €
ID: PRO6035 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 135.5 m2