• Camere da letto: 2
  • Bagni: 2
  • 136 m2
  • Piano: 12

Apartament 2+1 në shitje te “Fusha e Aviacionit”

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ka një sipërfaqe totale prej 136 m2

Ndodhet në katin e XII-të të objektit

Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim Jug-Perëndim,gjë që bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës.

Ndërtimi është i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klienteve

I pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga Dritan Hoxha dhe 21 Dhjetori.

Kompleksi është i pajisur me hapësira kreative dhe gjelbërim dheoforn të gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i shitjes 180000 euro

ID : PRO5384
Indirizzo: Fusha e Aviacionit
Città: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Prezzo:180,000 €
Superficie: 136 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 2
Piano: 12

Proprietà simili

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
167,928 €
ID: PRO6309 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 120 m2 Piano: 6

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
208,632 €
ID: PRO6291 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 151 m2 Piano: 8

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
232,767 €
ID: PRO6246 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 161 m2 Piano: 6